Eroğlu Yapı

BİLGİ, DENEYİM, CESARET...

Eroğlu Yapı

Eroğlu Holding'in tekstille başlayan, 30 yılı aşkın ticari geçmişine dayalı bilgi ve deneyimi üzerine kurulu Eroğlu Yapı; konut, alışveriş merkezi, karma projeler ve ticari gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir.
 
Bugüne kadar Sarıyer, Beylikdüzü, Ümraniye, Merter, Kâğıthane, Florya, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Seyrantepe, Tekirdağ, Antalya, Edirne ve Bursa’da projeler geliştiren Eroğlu Yapı'nın gerçekleştirdiği ve önümüzdeki 2 yıl içerisinde tamamlamayı hedeflediği projelerin toplam büyüklüğü 2,6 milyon metrekareye ulaşacaktır.
 
Colin’s ve Loft gibi markaları ile global arenada önemli başarılara imza atarak tekstil sektöründe ilke edindiği ‘marka yaratma’ üzerine kurulu iş modelini inşaatta da devam ettirmeyi amaçlayan Eroğlu Yapı; deneyimi ve sektörde markalaşmış profesyonel çalışanları ile sektörün klişelerini değiştirerek yeni bir dönem açacak hamlelerine başlamıştır. 2008’de açılan Tekira AVM’nin iş geliştirme ve inşaat süreçlerini yöneten, 2009’da Ümraniye Akkom Ofis Park projesini hayata geçiren Eroğlu Yapı, 2010’da ise Oksizen Konakları’nın daire teslimlerini yapmış ve İstanbul Lounge projesine imza atmıştır.
 
Eroğlu Yapı 2011 yılında; İstanbul Lounge-2, Yenimoda Evleri, Platform Merter, Florya Ekşinar Konakları, Ofishane, Bursa Harmony Towers ve Antalya Ticari projesine başladı. Eroğlu Yapı; 2012’de Ofishane ve İstanbul Lounge projelerini tamamlayıp sahiplerine teslim etmiş, Erasta Antalya AVM projesinin de ilk etabını bitirip, hizmete açmıştır. Yine bu yıl Türkiye’nin en büyük ve en prestijli projelerinden biri olan Seyrantepe’deki karma projesi Skyland İstanbul’un inşaatına başlamıştır. 2013 yılının başında İstanbul Lounge 2 projesini tamamlayıp sahiplerine teslim eden Eroğlu Yapı, Antalya'da inşaatını tamamladığı ilklerin alışveriş merkezi Erasta Antalya AVM'yi de hizmete açmıştır. 2014’ün Haziran ayında Erasta Fethiye AVM'yi AVM zincirinin ikinci halkası olarak hizmete sokan Eroğlu Yapı, aynı yıl içinde Bursa'da hayata geçirdiği Harmony Towers projesini de sakinleriyle buluşturmuştur.
2015 yılında Yeni Moda Evleri’nin teslimlerini başlatmıştır. 2017 yılında Edirne’de Erasta AVM zincirinin 3. Halkası olan Erasta Edirne AVM’yi Edirne ve bölge halkının hizmetine sunmuştur.
2018 yılının başında Skyland İstanbul projesinin ofis ve rezidanslarının teslimlerine başlanmıştır.
 
Eroğlu Yapı yeni projeler geliştirerek hedeflerine emin adımlarla devam etmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  • 444 37 97